O Autorze i blogu

To tak trochę o mnie, co nie?

Na imię mam Jarek, mam milion lat i mieszkam  w Nowym Sączu.

Interesuję się głównie szeroko pojętą informatyką, która stawia przede mną coraz to nowe problemy i czasem tracę sporo czasu na ich rozwiązanie. Nie wiem wszystkiego bo większość wiedzy zdobyłem jeszcze w czasach kiedy internet nie był tak popularny. SDI – taka usługa – kiedy o niej marzyłem chodziłem jeszcze do szkoły średniej i jak lubisz kombinować to zorientujesz się ile mniej więcej mam lat 😉

Komputery to nie wszystko. Rower – to moja druga pasja i pewnie od czasu do czasu pojawi się tu jakaś wzmianka o dwóch kółkach. Jeszcze powinienem wspomnieć o tym, że można mnie spotkać też z aparatem w ręku i próbuję cyknąć jakieś fotki.

Praca…

Zasuwam obecnie na cały etat i jeszcze jedną czwartą. Przez większość dnia pracuję na magazynie w hurtowni a po tym czasie zajmuję się sklepem internetowym od tej technicznej strony i tu też mam kilka ciekawych doświadczeń, które opiszę.

tylko czas…

doby nie da się wydłużyć, dlatego wpisy zbyt regularnie nie będą się pojawiały. Będę pisał, jak będzie na to jakiś wolny czas ale systematyczności obiecać nie mogę.

I jeszcze coś o sposobie w jaki piszę – nie jestem pisarzem, będę się starał pisać prosto bez zbędnego lania wody. Nie chciałbym, żeby z tego powstała książka 😀

I to było by na tyle, dzięki za poświęcony czas na przeczytanie tego.